Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Татусів вікенд

Рік:
Ор. назва:
About My Father
Країна:
США
Режисер:
Лаура Террузо
Тривалість:
01:29:45
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Line
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Себастьян покинув батьківщину кілька років тому. Він мав час звикнути до індійської культури та правил життя. Юнак народився у США. Незабаром після одруження його сім'я переїхала з Італії в іншу країну. Після смерті матері батько хлопця залишився сам. Він не обмежував вибору свого єдиного сина і не здивувався його бажанню переїхати. Себастьян має намір запропонувати їй познайомитися з чоловіком на свій вибір. Батьки Еллі не проти, щоб її наречений познайомився з батьком, але хлопець побоюється, що їхні ідеально сплановані вихідні будуть зіпсовані приїздом батька. Сальво ніколи не втрачає нагоди нагадати дівчині про її справжнє походження. Він поводиться як справжній італієць. Він завжди щасливий, любить вино і ненавидить тишу. Себастьян звик до поведінки і поглядів італійських іммігрантів, які опинилися в багатій американській родині. Культурні відмінності можуть стати причиною серйозних конфліктів. ©Kino4ua Татусів вікенд 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?