Kino4ua.com
HD 720p
R

Чуваки

Рік:
Ор. назва:
Slackers
Країна:
Канада, США
Режисер:
Дьюі Нікс
Тривалість:
01:26:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Університет Холден і чуваки - Дейв, Сем і Джефф, які вважають цей вищий навчальний заклад своєю територією. 48 днів відділяють їх від дипломів, які мають відкрити їм двері в майбутнє. Черговий крок до американської мрії. На самому початку чергової молодіжної комедії якийсь чувак на мотоциклі розкриває задні двері фургона і викрадає екзаменаційний квиток. Я думаю, що Ви вже здогадалися, кому потрібен квиток в американську мрію. Друзі на чистому везінні і, застосовуючи різноманітні прийоми, примудрилися протриматися чотири роки. Але ось підійшли останні іспити, і чувакам загрожує відрахування. Був у коледжі один "овоч", який зубрив уроки всі роки навчання. Він дізнався про викрадення екзаменаційних білетів і погрожує викриттям. Тримати язик за зубами він згоден тільки за однієї умови: Дейв, Сем і Джефф повинні зробити так, щоб серце розумниці і красуні Енджели стали його здобиччю. Дейв, хлопець симпатичний і дотепний, взявся за справу, але закохався в Енджелу сам. ©Kino4ua Чуваки 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?