Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Тупий та ще тупіший тупого. Як Гаррі зустрів Ллойда

Рік:
Ор. назва:
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd
Країна:
США
Режисер:
Трой Міллер
Тривалість:
01:24:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гаррі зрозумів, чому він не може ходити до школи. Усі уроки Гаррі вчив удома. Гаррі хотів спілкуватися з однокласниками, але його дивна поведінка спантеличувала дітей. Ллойд, з іншого боку, за інтелектом мало чим відрізнявся від свого майбутнього друга. Він соромився того, що його батько працює прибиральником у школі і змушений жити в маленькому підвалі замість будинку. Хлопчик встав і пішов геть, щоб ніхто не помітив, що він там був. В результаті його не запідозрили, і він разом з усіма прийшов на початок уроку.

Настав великий день. Гаррі пішов до школи. Після знайомства з Ллойдом нові учні вирушили на шкільну екскурсію. Один хуліган повісив дурного учня догори ногами. І тепер у нього з'явилася чудова ідея. Він хотів витратити сотні тисяч доларів на створення класу для розумово відсталих дітей. Все, що йому потрібно було зробити, це набрати кілька учнів, таких як ця пара. Він сказав хлопцям, щоб вони привели більше таких ідіотів, як вони, щоб відкрити новий клас. ©Kino4ua Тупий та ще тупіший тупого. Як Гаррі зустрів Ллойда 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?