Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Шибайголова

Рік:
Ор. назва:
Daredevil
Країна:
США
Режисер:
Марк Стівен Джонсон
Тривалість:
02:13:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця історія про людину, яка втратила майже все, але він не склав руки. Після того як він втратив свого батька, він вирішив зайнятись собою, щоб освоїти свої нові можливості після несщасного випадку. Адже коли твої однолітки над тобою знущаються, це не лізе ні в які рамки. Але коли він підріс і здобув освіту адвоката, він залишився самим собою. Він віришив боротись зі злочинністю самотушки, будучи героєм в костюмі. Він вважав що повинен допомагати зі злочинністю і наказувати усіх злочинців так як вони на це заслуговують. Але потім він знаходить своє кохання, дівчину яка його розуміє і готова разом з ним боротись до останнього. ©Kino4ua Шибайголова 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.3
Основний торрент
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
 • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. alexhlamov
  17 липня 2023 12:21
  + 0 -

  Доброго дня.

  Скажіть, будь ласка, з ким можна обговорити розміщення реклами на Вашому сайті? 

  Є пропозиція.