Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Скарби Амазонки

Рік:
Ор. назва:
The Rundown
Країна:
США
Режисер:
Пітер Берг
Тривалість:
01:44:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Бек, фахівець зі стягнення боргів, отримує завдання врятувати незграбного сина кримінального авторитета. Ця робота обіцяє Беку велику суму грошей, яка дозволить йому вийти на пенсію і відкрити власний ресторан. Проблема в тому, що син втік надто далеко. Але якщо знайти Тревіса не складно, то зловити його - це половина, якщо не чверть справи... Хлопчик перетнувся з місцевим чиновником Хетчером. Хетчер - власник золотої копальні, відомої в народі як Пекло. Хетчер не тільки експлуатував індіанців і отримував від них величезні прибутки, але й хотів захопити Гато, стародавнього бога, який, за переказами, був зроблений із золота. Для індіанців Гато є символом свободи, захисником і охоронцем. Вони також хочуть знайти його стародавнє лігво. Однак студент Тревіс, схоже, переслідує їх. Тож Беку доводиться зважати на жадобу до наживи Хетчера, надії індіанських повстанців і величезне бажання Тревіса знайти стародавню реліквію. Але Бек не відмовиться від цієї роботи. Не за винагороду. Бек - людина слова. Він завжди дотримується свого слова. ©Kino4ua Скарби Амазонки 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?