Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Любов приходить тихо

Рік:
Ор. назва:
Love Comes Softly
Країна:
США
Режисер:
Майкл Лендон мол.
Тривалість:
01:28:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Перший
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Отже, 1800-ті роки, молода жінка Марті Клерідж (Marty Claridge) із сім'єю вирушає зі сходу на захід Америки в пошуках нового, хорошого життя. На жаль, на неї майже відразу ж обрушуються всі нещастя світу, зокрема й смерть близьких. Необхідність десь жити до весни, коли можна буде повернутися назад, змушує її укласти шлюб за розрахунком із місцевим вдівцем Кларком (Clark), у якого вже є 9-річна донька Міссі (Missie). Марті має стати дбайливою домогосподаркою новому чоловікові та вчителькою його доньки. На тлі титанічно складного життя і прагнення всіх до щастя до них-таки приходить справжнє порозуміння і любов. ©Kino4ua Любов приходить тихо 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?