Kino4ua.com
480p
R

Патруль часу - 2: Берлінське рішення

Рік:
Ор. назва:
Timecop: The Berlin Decision
Країна:
США
Режисер:
Стів Боюм
Тривалість:
01:17:54
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Російською - Оригінал
Його завдання - постійно переноситься з майбутнього в минуле, щоб не дозволяти лиходіям здійснювати свої злочини. Одного разу злочинець Брансон розробляє підступний план, метою якого є встановлення контролю над усім світом. Для цього Брансон вирушає в минуле. Тепер Чан повинен слідувати за ним і вистежити лиходія. Під час погоні поліцейський побуває і в нацистській Німеччині, і на Дикому Заході... Доля людства лягла на плечі Раяна Чана - чи зможе він зупинити підступного Брансона і повернути мир і спокій у наш світ? ©Kino4ua Патруль часу - 2: Берлінське рішення 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?