Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Койот

Рік:
Ор. назва:
Coyote
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Дастін Кертіс Мерфі
Тривалість:
01:41:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Дія сюжету цього фільму відбувається в антиутопічному майбутньому, коли людство досягло значного прогресу в технології телепортації. Ми зустрічаємо головних героїв у Федерації Розсказово, яка раніше була країною Молдовою, - молодих жінок Аню (Борислава Стратієва) і Катерину (Теріка Вілсон-Рід). Аня працює покоївкою, а Катерина - у службі ескорту. Пара щосили намагається накопичити достатньо грошей, щоб здійснити стрибок до Англії і почати там нове життя. Кожна з них також посилено вивчає мову, щоб не мати проблем у країні своєї мрії. Тим часом справи у Федерації ускладнюються, бо поліція вистежує людей, причетних до акції геноциду.

Тоді Аня та Катерина вирішують здійснити стрибок нелегально. Вони зв'язуються з британським контрабандистом Васом Ніко (Кріс Кіріаку), у якого є доступ до багатьох телепортаційних скриньок. Однак жінки дізнаються, що Вас бере величезну суму грошей за відправку іммігрантів. Оскільки вони не мають таких грошей, контрабандист ставить їх перед вибором: здійснити стрибок зможе тільки одна з них. Візит поліції до їхнього будинку закінчився плачевно, і тепер Катерина тяжко поранена і потребує допомоги, тому головні героїні вирішують відправити насамперед її, поки Аня залишиться вдома.

Тим часом Катерина переміщається в будинок подруги Ніко Орли Міллер (Ейліш Саймонс), яка прихистила багатьох жінок. На перший погляд Орла здається добродушною і співчутливою жінкою, завжди готовою прийти на допомогу. Вона запевняє Катерину, що не залишить її в біді, і наймає її як покоївку. Катерина знайомиться з іншими дівчатами в її домі - Тараджі, Марзанною і Салімою, які попереджають Катерину бути обережною, бо Орла не та, за кого себе видає. ©Kino4ua Койот 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?