Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дитячі ігри / Закохайся в мене, якщо насмілишся

Рік:
Ор. назва:
Jeux d'enfants
Країна:
Франція, Бельгія
Режисер:
Ян Сам'юель
Тривалість:
01:30:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Російською - Оригінал
Для героїв життя перетворилося на гру, в якій обов'язково є переможець і переможений. Джуліан і Софі ще в юному віці були керовані долею, стали найкращими друзями і винайшли захоплюючу гру "слабких". Діти були дуже важкими, впертими і пристрасними до всіляких пригод, тому вони постійно грали в цю гру, доводячи один одному, що вони не "слабкі" і таким чином потрапляючи в різні пригоди. Джуліан був школярем і не боявся натиснути на ручне гальмо в переповненому автобусі та стояти на пагорбі, а Софі не боялася носити білизну поверх одягу в школу. Вони стали справжніми розбишаками. Минали роки, а Софі та Джуліан продовжували грати в ігри як друзі. Але настав час, коли вони настільки захопилися грою, що вже не могли відрізнити її від реальності, і продовжували доводити один одному, хто сильніший, завдаючи один одному неймовірного болю. Найкращі друзі покохали одне одного, але гра не дозволила їм бути разом... Лише через десятиліття у них з'являється шанс зупинитися. ©Kino4ua Дитячі ігри / Закохайся в мене, якщо насмілишся 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?