Kino4ua.com
HD 720p
R

Кодер / Шифр

Рік:
Ор. назва:
Cypher
Країна:
США, Канада
Режисер:
Вінченцо Наталі
Тривалість:
01:35:39
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Втомившись від нудного життя та відчуженої дружини, Морган Салліван погоджується шпигувати на могутню корпорацію "ДігіКорп". Йому дають нове ім'я і нове завдання: За допомогою секретного пристрою передавати промови своїх конкурентів на з'їздах по всій країні. Страждаючи від мігрені та дивних болів у потилиці, Морган насолоджується своїм новим таємним життям, але випадкова зустріч із загадковою Ритою наповнює його страхом і підозрами. За словами Рити, нудна зустріч - це виверт "ДігіКорпусу", щоб перетворити "шпигуна" на слухняну маріонетку, яка втратила свою особистість. Вона дає йому шанс і просить не реагувати на те, що він побачить на наступному з'їзді. ©Kino4ua Кодер / Шифр 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?