Kino4ua.com
480p
R

Коли орел атакує

Рік:
Ор. назва:
When Eagles Strike
Країна:
США, Філіпіни
Режисер:
Сиріо Сантьяго
Тривалість:
01:28:43
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV5
Ще один бюджетний бойовик, який намагається прославити "країну мрій". Історія дуже проста і звична для такого роду фільмів. Важливого сенатора викрадають дуже небезпечні терористи. Існує лише один шанс врятувати його. Завдяки використанню командою нестандартної тактики, зручних ракурсів зйомки та відомих кліше бойовиків, необхідно показати терористам, що "зірково-смугасті" не забули про свій народ і не підведуть його. Все це зображено в поєднанні з екшеном таким чином, щоб розслабити глядача і забезпечити перегляд фільму без стресу. ©Kino4ua Коли орел атакує 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?