Kino4ua.com
480p
PG-13

Відвези мене додому

Рік:
Ор. назва:
Nez rouge
Країна:
Канада
Режисер:
Ерік Канюель
Тривалість:
01:54:16
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
У центрі сюжету - відомий літературний критик Фелікс, який славиться своїм своєрідним способом мислення та різкими, гострими висловлюваннями. Фелікс, який нападає на молодих і відомих письменників, одного разу розгромив твори молодого письменника Селіна і повністю зруйнував його віру в себе. Втративши шанс пізнати себе, Селін почав ненавидіти агресивного критика і звинувачувати його в усіх своїх невдачах.
Одного дня поліція заарештовує Фелікса за водіння в нетверезому стані. Як покарання, він повинен приєднатися до невеликої групи волонтерів і виконувати громадські роботи. Одного дня Фелікс зустрічає Селін. Фелікс намагається налагодити стосунки з Селін, не знаючи, хто вона і як поводиться по відношенню до нього. Однак Селін дуже добре пам'ятає свого кривдника і не має наміру його пробачати. Вона готова піти на все, щоб помститися йому.
Але Фелікс, незважаючи на свою витончену помсту, незабаром викликає більше жалю, ніж гніву. В результаті Селін усвідомлює, що її цілі суперечать її почуттям. ©Kino4ua Відвези мене додому 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?