Kino4ua.com
480p
R

Ґудбай, Леніне!

Рік:
Ор. назва:
Good bye, Lenin!
Країна:
Німеччина
Режисер:
Фольфганаг Беккер
Тривалість:
01:56:19
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | SATKUR
Двадцятиоднорічна мати Алекса завжди була справжньою і активною комуністкою. Коли Східна Німеччина ще існувала, а Берлінська стіна, здавалося, ніколи не впаде, вона серйозно захворіла і впала в кому. Але найбільші проблеми для Алекса почалися через вісім місяців після того, як його мати прийшла до тями в об'єднаній Німеччині. Його серце було настільки слабким, що будь-яке емоційне потрясіння могло стати фатальним. А що може бути більш фатальним для переконаного комуніста, ніж падіння Берлінської стіни і перемога капіталізму? І Алексу спала на думку геніальна ідея побудувати комунізм в одній квартирі! ©Kino4ua Ґудбай, Леніне! 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?