Kino4ua.com
HD 720p
R

Диявольський особняк / Диявольська садиба

Рік:
Ор. назва:
Cold Creek Manor
Країна:
США, Канада, Велика Британія
Режисер:
Майк Фіггіс
Тривалість:
01:58:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Подружжя давно мріяло про тихе і розмірене життя, романтичне існування в прекрасному будинку за межею міста. Затишно, комфортно, навколо природа, пташки співають, комахи дзижчать - натурель природа, адже це так здорово! Справжнє життя може бути тільки за запорошеним містом. І ось, збулася основна мрія подружжя і вони в'їжджають у красивий будинок, межа мрії! А назва у нього вельми поетична "Холодний струмок". То чому ж чудовий маєток уже так скоро їм перестане подобатись? ©Kino4ua Диявольський особняк / Диявольська садиба 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?