Kino4ua.com
480p
G

Заповітне бажання

Рік:
Ор. назва:
You Wish!
Країна:
Нова Зеландія, США
Режисер:
Пол Гоен
Тривалість:
01:27:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Головний герой фільму, школяр Алекс, який дуже не любить свого молодшого брата, він навіть вважає, що багато проблем у його житті саме через Стіві. І ось Алекс знаходить монетку, вона нібито чарівна, загадуєш бажання, і все виконується. Не сильно подумавши, та й не повіривши в чарівні сили монети, хлопець загадує, щоб Стіві ніколи не було. Наступного ранку герой усвідомлює, що все змінилося. Його сім'я дуже заможна, Алекс грає у футбол і є одним із найкращих у шкільній команді, плюс із ним зустрічається перша красуня школи. А Стіві немає, і тільки Алекс пам'ятає, що він колись був. Це бажання все повністю перевернуло, хоча поступово герой почне сильно сумувати за молодшим братом і думати, як все повернути назад. "Заповітне бажання" - це вельми повчальний фільм, який у комедійному світлі висвітлює непрості проблеми і показує, що часом не все можна замінити, особливо родичів. ©Kino4ua Заповітне бажання 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?