Kino4ua.com
HD 720p
R

Мішель Вальян: Жага швидкості

Рік:
Ор. назва:
Michel Vaillant
Країна:
Франція
Режисер:
Луї-Паскаль Кувелер
Тривалість:
01:43:28
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Флагман команди "Вальян", Мішель, - талановитий юнак, розсудливо міркує, від цього, грає чесно. Але, на жаль, не всі такі талановиті й віртуозні, як він. До початку заїзду представники "Лідера", зовсім зневірившись, роблять спробу утилізувати машини конкурентів - фуру з болідами збивають, але команда Мішеля вистояла і приїхала до старту вчасно. Перемога в авторалі - це запорука успіху, тому Лідери не здаються. Вони переходять до жорстких і безапеляційних методів. Викравши батька Мішеля, вони вимагають злити заїзд, а інакше вони вб'ють батька гонщика. Добре поміркувавши, команда Вальяна доходить висновку, що необхідно і перегони виграти, і батька врятувати, тому, попри страх і відчай, вони вирішують врятувати викраденого під час заїзду. ©Kino4ua Мішель Вальян: Жага швидкості 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?