Kino4ua.com
480p
R

Боїнг 747 / Рокіровка

Рік:
Ор. назва:
Rapid Exchange
Країна:
США
Режисер:
Тріп Рід
Тривалість:
01:32:58
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV5
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Спеціальний літак перевозить надсекретний вантаж - контейнер із готівковими доларами. Майже мільярд баксів летить у небі на висоті в 10 кілометрів. Бажана й абсолютно недоступна здобич. Але збирається команда найкращих майстрів своєї справи, опрацьовується кожна деталь надскладного плану - і ось уже вирушає в дорогу невеликий загін, мета якого - перехопити гроші просто в повітрі. Однак, як це часто буває, під час операції виявляється якась неврахована дрібниця, і саме вона виявляється воістину фатальною... ©Kino4ua Боїнг 747 / Рокіровка 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?