Kino4ua.com
480p
PG-13

Перші винахідники (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ancient Discoveries
Країна:
Велика Британія, Австралія, США
Режисер:
Бен Мол, Стюарт Кларк, Елі МакГрат
Тривалість:
00:49:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Мега
Сьогодні нікого не здивуєш геніальними механізмами з великою несучою здатністю. Але як наші предки, які не мали в своєму розпорядженні сучасних матеріалів і виробничих потужностей, створювали такі механізми? Подібних фактів у глибинах історії заховано чимало. Документальний серіал "Перші винахідники" відкриває глядачам очі на таємниці створення стародавніх знарядь праці та винаходів. У рамках програми продюсери намагаються розкрити, як стародавні винахідники створювали складні пристрої в той час, коли наука і технології ще не досягли свого повного потенціалу. ©Kino4ua Перші винахідники (1, 2 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?