Kino4ua.com
480p
PG-13

Пристрасті за Лютером

Рік:
Ор. назва:
Luther
Країна:
Німеччина, США
Режисер:
Ерік Тілль
Тривалість:
02:03:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Київ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Переживши страшну бурю, Лютер дає обітницю стати монахом. Юнакові пощастило потрапити в добрі руки сповідника Стаупіца. Цей наставник заспокоює Лютера і розвіює багато його сумнівів.
Лютеру довіряють і відправляють до Ватикану, центру католицизму, з важливими документами. Однак те, що бачить Лютер, - це не місце божественної благодаті, а країна жадібності та перелюбу.
Після поїздки до Риму сповідник відправляє ченця на навчання до Віттенберга. Там він зустрічає друга дитинства, який займає дуже важливу посаду при курфюрсті Саксонії. Окрім роботи, Лютер проповідує своїм парафіянам і закликає їх не боятися Господа, адже ми перебуваємо під його захистом.
Папському двору дедалі більше бракувало коштів для покращення своїх фінансів, і в різні куточки країни були відправлені емісари, які продавали індульгенції. Розлючений, побачивши ці документи в руках своєї пастви, Лютер прибив до дверей церкви свої знамениті 95 тез і зажадав публічних дебатів.
Кардинала Каджетана відправили до Німеччини з вимогою зректися своєї віри, але Лютер відмовився відступити. Тоді папська влада звернулася до курфюрста з проханням видати єретиків, але мудрий король Фрідріх відмовився під вигідним приводом. ©Kino4ua Пристрасті за Лютером 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?