Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мисливець на прибульців

Рік:
Ор. назва:
Alien Hunter
Країна:
США, Болгарія
Режисер:
Рон Краусс
Тривалість:
01:31:48
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал, Субтитри
У 1947 році радист із Нью-Мексико отримує дивний сигнал, після чого він вирішує вирушити досліджувати джерело сигналу, але пропадає безвісти. У наші дні той самий сигнал передається з Фолклендських островів на територію США, а супутник робить знімки невідомого об'єкта, розташованого в Антарктиді. Знаменитого криптолога Джуліана Роума запросили дослідити серію дивних подій, після чого він вирушає на дослідницьку базу. Тим часом команда вчених намагається відкрити виявлену в Антарктиді дивну оболонку, а Джуліан розшифровує повідомлення, яке виявляється сигналом лиха, що наказує не відкривати таємничу знахідку. ©Kino4ua Мисливець на прибульців 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?