Kino4ua.com
480p
R

Заплямована репутація

Рік:
Ор. назва:
The Human Stain
Країна:
Німеччина, США
Режисер:
Роберт Бентон
Тривалість:
01:41:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Російською - Оригінал
Для студентів він є яскравим прикладом стриманості, скромності та суворості. Але яким насправді є професор поза колом спілкування, в реальності повсякденного життя? Не все так просто. Як і всі люди, професори мають таємниці зі свого минулого. Ця таємниця прихована від усіх його близьких під "сімома ключами", але випадковий зв'язок з його економкою відчиняє двері в минуле. Тим часом він - старий чоловік, якому за шістдесят, удвічі молодший за свою господиню. Проте нікого з них ця ситуація не турбує. Старі знайомі знайшли його будинок і тепер мають звичку навідуватися до нього в гості. Але професор, хоча вже й не молодий, все ще тримається гідно, і ревнощі не за горами. Цим дивним закоханим доведеться доводити суспільству свої почуття. Або ж їм варто ігнорувати незнайомців? ©Kino4ua Заплямована репутація 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?