Kino4ua.com
HD 720p
PG

Дрібка перцю / Щіпка перцю

Рік:
Ор. назва:
Politiki kouzina / A Touch of Spice
Країна:
Греція, Туреччина
Режисер:
Тасос Булметіс
Тривалість:
01:43:10
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Головний герой роману Фаніс народився у простій грецькій родині, але дитинство провів у Стамбулі. Його дідусь, який тримав там крамницю спецій, навчив онука життєвим премудростям і таємницям кулінарії, яка неминуче вимагала спецій. "У кулінарії, як і в житті, якщо вкласти душу і відкрити серце, все стане на свої місця, і ви отримаєте ідеальну страву", - навчав він своїх онуків.
Цей урок дідуся Фаніс не забув до кінця свого життя. Коли доля змусила його сім'ю покинути Туреччину і оселитися в Греції, він знайшов розраду в кулінарії. Сім'я Фаніса не схвалювала його захоплення і всіляко стримувала його розвиток. Проте хлопець продовжував готувати потай від рідних, дотримуючись рецептів свого дідуся та незліченної кількості тіток. Через роки Фаніс повертається до міста свого щасливого дитинства, щоб відвідати вмираючого дідуся. Тут він усвідомлює, що в його житті завжди бракувало дрібки запашного перцю. ©Kino4ua Дрібка перцю / Щіпка перцю 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?