Kino4ua.com
HD 720p
R

Гангрейв (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Gungrave
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Цуру Тошіюкі
Тривалість:
1 серія: 24:20 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Куй-ТБ
У 1990-х роках злочинність охопила Сполучені Штати, і існувало багато великих мафіозних угруповань. Двоє найкращих друзів із сільської місцевості, Гаррі та Брендон, мимоволі стали частиною злочинного світу. Хлопці не хотіли приєднуватися до мафії, але їм довелося піти проти своїх принципів. Дівчину Брендона забрали в інше місто, бо її батька вбили. Його друзі вирішили вигадати хитрий план, як приєднатися до мафіозі і втертися до них у довіру, щоб стати ближче до Великого Татка. Бос наймогутнішої і найбільшої мафії в місті має не лише вплив, але й сильну охорону. Гаррі незабаром отримує те, що хоче, і тепер займає високу посаду. Він завжди виявляв підприємницький дух і мав можливість перемогти всіх своїх суперників. Робота Брендона йде непогано, і юнак стає прибиральником профспілки та новим другом боса мафії. Коли вони досягли своєї мети, настав час вбити Великого Татуся, але Брендон відступив, і Гаррі довелося його вбити. Лише тіло друга відвезли до секретної лабораторії, де його оживили і ввели в кому. З цього моменту починається справжня детективна історія. ©Kino4ua Гангрейв (1 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?