Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Розлучення по-французьки

Рік:
Ор. назва:
Le Divorce
Країна:
Франція
Режисер:
Джеймс Айворі
Тривалість:
01:57:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Він - поет, а вона - письменниця. Обидва творчі особистості. Разом вони досягають величі і готові висловити її у віршах та чернетках. Ці персонажі доповнюють один одного. Все працює як годинниковий механізм, поки героїня не дізнається про те, що вона вагітна.
Словом, дівчина дуже засмучена. Тепер їй доводиться багато жити з чистого аркуша і відчувати все, що відбувається в її житті, в різних кольорах. Чоловік її не розуміє і не підтримує. Сім'я на межі розлучення. Несподівано на допомогу приходить її сестра. Замість того, щоб допомогти, сестра приносить їй ще більше проблем і розбіжностей. Її роман з одруженим чоловіком руйнує все. ©Kino4ua Розлучення по-французьки 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?