Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Боротьба зі спокусами

Рік:
Ор. назва:
The Fighting Temptations
Країна:
США
Режисер:
Джонатан Лін
Тривалість:
02:02:50
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Даррін Гілл працює в рекламному агентстві, що зазнає збитків. Він мусить виїхати з Нью-Йорка до рідного міста, щоб забрати спадок, який залишила йому покійна тітка. Але єдиний спосіб отримати гроші - це виконати передсмертне бажання родички. Тепер він повинен набрати євангельський хор і виграти з ним національний конкурс. Місцева громада дійсно дуже різноманітна, але талановитих співаків знайти нелегко. Одного разу Дерин зустрічає Лілі, яка має унікальний голос. Він розуміє, що це подарунок долі, але повинен переконати її взяти участь у конкурсі... ©Kino4ua Боротьба зі спокусами 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?