Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Земне ядро

Рік:
Ор. назва:
The Core
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Джон Аміель
Тривалість:
02:14:57
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Пояснити катаклізми, що відбулися, не вдається, причин для таких дивних речей просто немає. Але геофізик, професор Чиказького університету Джош Кійз, вивчаючи земне ядро, знаходить причину всіх лих і вона воістину жахлива. Зовнішнє земне ядро зупинилося, а це означає, що планета незабаром загине. Геомагнітне поле Землі розпадається, відбувається збій в електроніці, а через деякий час космічна радіація повністю знищить все живе на Землі. Єдиною надією на порятунок планети виявляється апарат, здатний проникнути вглиб Землі, але для його доставки необхідний термостійкий корабель, на будівництво якого потрібен час. Через три місяці корабель готовий і команда вчених готова спуститися в земні глибини, щоб у самому серці планети підірвати ядерний заряд, який змусить ядро обертатися. ©Kino4ua Земне ядро 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?