Kino4ua.com
480p
R

Манускрипт ніндзя: Нова глава (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ninja Scroll: The Series
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Тацуо
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Наймані вбивці в аніме, бажають убити Сігуре, помстившись йому. Дхофу, дізнавшись усю правду, прагне негайно врятувати людину, і не важливо, що вона його супротивник. Клан Хіруко протягом кількох десятиліть протистоїть Сігуре і його колегам, але сьогоднішній день стане переломним моментом в історії. Жінка починає ходити тонким лезом, один невірний рух призведе до моментальної смерті. Діва Світла виступає як ангел хранитель, і зовсім не важливо, до яких успіхів прийде, і хто виступить противником.

Поява Рокай означає: нова хвиля вбивств. Чоловік бажає повернути Сігуре, і йому не важливо, що зробили Хіруко, і чому врятували його кохану. Першим завданням на шляху до повернення долі є безкрає море і непрості пригоди. На борту корабля, люди починають помирати, один за одним, не розуміючи, що за біда оточила їх. Парен відмовляється довіряти своїм супутникам, він повністю відмовляється від почуття справедливості, в надії, що це врятує світ. Влада Сьогуни Темряви переродитися в новому образі, що велить розставити долі героїв по місцях. ©Kino4ua Манускрипт ніндзя: Нова глава (1 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?