Kino4ua.com
HD 720p
R

Техноліз (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Texhnolyze
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хамасакі Хіроші
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 22)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Підземне місто Лакас було побудоване як експеримент, але люди, що жили над землею, забули про нього і через деякий час покинули його. Мешканці підземного міста впали у стан відчаю. Насильство і жорстокість - звичайне явище в місті. Єдиний спосіб контролювати місто - за допомогою технології під назвою техноліз, яка може замінити людський розум кібернетикою. Ця технологія знаходиться в руках чотирьох людей. Це міський менеджер Оніші, дуже молода дівчина-екстрасенс Ран, гість із поверхневого світу Йошії та поранений боксер, який приїхав, щоб запобігти злочинам. ©Kino4ua Техноліз (1 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?