Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Конні й Карла, або В джазі тільки дівчата

Рік:
Ор. назва:
Connie and Carla
Країна:
США
Режисер:
Майкл Лембек
Тривалість:
01:37:47
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Чикаго - місто, відоме своєю злочинністю. Будь-хто, хто проходить повз, може стати небажаним свідком незаконних дій. Саме так сталося з групою молодих актрис у Чикаго. Вони стали свідками кримінального конфлікту, але ніхто не дасть ані цента за життя актрис. Винахідливі дівчата вирішують змінити все у своєму житті. Не знайшовши роботи у великому місті, дівчата переїжджають до Лос-Анджелеса. Вони влаштовуються в маленькі кабаре і виступають як "трансвестити". Жартівлива ідея перевдягатися в жінок і грати чоловіків мала б нарешті вирішити всі їхні проблеми та невпевненість у житті. Однак деякі люди в мафії не дурні. Волею долі чи випадковості в житті актрис з'являються нові проблеми, які продовжують загрожувати їхньому життю. Фільм "Тільки дівчата" яскраво показує погіршення всіх психічних і фізичних можливостей людей в екстремальних умовах. Картина стає ще цікавішою, коли в таку ситуацію потрапляють дві прекрасні дівчини. ©Kino4ua Конні й Карла, або В джазі тільки дівчата 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?