Kino4ua.com
HD 720p
R

Безсмертні: Війна світів

Рік:
Ор. назва:
Immortel (ad vitam)
Країна:
Велика Британія, Франція, Італія
Режисер:
Енкі Білал
Тривалість:
01:43:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Картина є яскравим представником того самого європейського кіно, що одними сприймається на ура, а інші обходять стороною, морщачи ніс. Жанр фантастика відриває перед творцями безліч можливостей для кінематографічних експериментів, чим сповна скористалися творці фільму. Комп'ютерна графіка упереміш з акторською грою, явна вигадка і надмірний часом натуралізм створюють сюрреалістичну картинку, спочатку складну до сприйняття. Трирівневий Нью-Йорк 2095 року, єгипетська піраміда, що ширяє над ним, зловісна зона вторгнення і могутня корпорація, що ставить жахливі досліди на людях і прибульцях, є фантасмагоричними декораціями, в яких розгортається сюжет. Головні герої картини єгипетський бог, людина-бунтар і дівчина нелюдського походження. З їхньою допомогою Енкі Білал подає глядачеві свою точку зору на світ, не обтяжуючи себе давати підказки, що не робить фільм простішим до розуміння і сприйняття. Загалом режисерська робота дуже високої якості. ©Kino4ua Безсмертні: Війна світів 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?