Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Закони привабливості

Рік:
Ор. назва:
Laws of Attraction
Країна:
Ірландія, Велика Британія, Німеччина
Режисер:
Пітер Ховітт
Тривалість:
01:30:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Одрі Вудс - перфекціоністка і завжди дотримується букви закону у своїй юридичній практиці. Даніель Рафферті використовує імпровізацію, шарм, інтуїцію та переконливе красномовство. Єдине, що їх об'єднує - це те, що вони є найкращими адвокатами з розлучень в країні. До них звертаються політики, зірки спорту, моди та інші знаменитості. До знайомства жоден з них не програв жодної справи. Адвокати починають негласне суперництво між собою.

Після безлічі перемог, програшів і однієї проведеної разом ночі, Одрі та Даніел вирішують битися на найгучнішому шлюборозлучному процесі року. Розлучається зіркова пара: модний модельєр Сирена і рок-зірка Торн Джемісон. Зі спільно нажитого майна обидва клієнти, що розлучаються, згодні віддати один одному все, крім розкішного старовинного замку, розташованого в Ірландії. Після багаторазових спроб мирно домовитися, суддя відправляє адвокатів до Ірландії, щоб поговорити з прислугою, знайти свідків і докази для кожної зі сторін. Колеги вирушають до Ірландії. Пара селиться в замку і вирушає на національне ірландське свято, оскільки всі жителі міста, включно з прислугою, пішли туди. Після танців, конкурсів і алкоголю пара прокидається в одному ліжку з обручками на пальцях. Вони згадують, що одружилися вчора на святі. Вудс вирішує анулювати шлюб після прильоту додому, але репортерам уже відомо про весілля, і замітка про це з'являється в газеті. ©Kino4ua Закони привабливості 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?