Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Гнів / Лють

Рік:
Ор. назва:
Man on Fire
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Тоні Скотт
Тривалість:
02:26:07
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джон Крізі в недалекому минулому професійний агент ЦРУ. Після своєї відставки Джона постійно мучать кошмари з минулого, у відчаї агент почав зловживати алкоголем. Намагаючись хоч якось повернутися до колишнього життя, Дон вирушає до Мексики, де живе його колишній колега і хороший друг Пол Рейбон. У Пола якраз справи йдуть на ура, він відкрив своє охоронне підприємство, яке має велику популярність у цьому регіоні.

Вислухавши свого друга, Пол пропонує Джону роботу у своєму агентстві, адже останнім часом у Мехіко відбулася хвиля викрадень з метою викупу, і всі заможні люди стали шукати надійних охоронців. І головний герой фільму Гнів, якого до всього іншого все частіше стали відвідувати думки про суїцид, вирішує спробувати себе на новій посаді. Зовсім скоро колишнього агента наймають охороняти маленьку, не по роках розвинену, дівчинку Піту. Спочатку серйозний охоронець присікає всі спроби дівчинки зав'язати з ним дружбу. Однак після серйозного інциденту, Джон кардинально змінюється, і дуже прив'язується до своєї підопічної. Але одного разу, під час того як охоронець забирав Піту з уроку музики, на них відбувається напад, і дитину викрадають... ©Kino4ua Гнів / Лють 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?