Kino4ua.com
480p
R

Кров Тамплієрів

Рік:
Ор. назва:
Das Blut der Templer
Країна:
Німеччина
Режисер:
Флоріан Баксмаєр
Тривалість:
03:14:39
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Багато століть тамплієри приховували місцезнаходження Святого Грааля, а сіонські прієри намагалися віднайти його, щоб самим здобути всю могутність, яку він може дати своїм володарям. Уже в наш час одній із представниць прієрів Лукреції вдалося спокусити магістра тамплієрів де Меца, і від цього союзу народився хлопчик на ім'я Давид. Тамплієри вирішили вбити незаконнонароджене немовля, але в останню мить у де Меца не піднялася рука на невинне дитя.

Він сховав Давида в одному з монастирів, і хлопчик виховувався там до своєї зрілості, поки одного разу не дізнався таємницю свого походження. Давид навчався в інтернаті, і одного разу в бійці він отримав пляшкою по голові, але поки його везли в лікарню, рана загоїлася. Так він дізнався, що не є звичайною людиною, а завдяки аналізу крові, взятому в нього в лікарні, про те, що він живий, дізнаються і приєри. ©Kino4ua Кров Тамплієрів 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?