Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Чорна конюшина: Меч короля магів

Рік:
Ор. назва:
Black Clover: Sword of the Wizard King
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Аятака Танемура
Тривалість:
01:53:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA, Dzuski, Kioto
Переклад:
Російською - Оригінал
У світі, де магія - це все, Аста, дитина, народжена без магії, та Юнона, її суперниця і досконала чарівниця, обрана для легендарного гримуару 4 листопада, разом перемагають низку могутніх ворогів, доводять свою силу всупереч усьому і здобувають титул "Короля магії", найвищий магічний ранг. На шляху Асти та Юнони, які мріють стати королями-чарівниками, стоять королі-чарівники минулого. Попередник Юлія Новакроно, Конрад Лето, колись був шанований народом Королівства Конюшини, але несподівано повстав проти королівства, був ув'язнений і воскрес. Тепер, використовуючи Імператорський меч, він воскресив трьох найстрашніших королів-чаклунів в історії - Едварда Лавину, принцесу Мері та Галандароса-блазня - і збирається захопити Королівство Конюшини. ©Kino4ua Чорна конюшина: Меч короля магів 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?