Kino4ua.com
480p
PG-13

Велика крадіжка

Рік:
Ор. назва:
The Big Bounce
Країна:
США
Режисер:
Джордж Ермітаж
Тривалість:
01:28:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Джек Раян - симпатичний волоцюга, чиї інтереси лежать тільки поза законом. У пошуках кращого життя він вирушає на Гаваї. Там Джек влаштовується на роботу в одну будівельну організацію, керує якою Рей Рітчі. Бізнес Рітчі не можна назвати повністю офіційним, оскільки він зводить свою нерухомість, не звертаючи уваги на постійні протести місцевих жителів. Зрозуміло, що робота на такого типу не може принести нічого окрім великих неприємностей, особливо такому спритному хлопцю, як Джек. І вже скоро, права рука Рітчі, Боб, радить йому забратися з острова по доброму по здоровому. Але Джек не звертає на цю загрозу жодної уваги... ©Kino4ua Велика крадіжка 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?