Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Спенгліш - іспанська англійська

Рік:
Ор. назва:
Spanglish
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Л. Брукс
Тривалість:
02:11:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Матір разом зі своєю донькою не знайшли щастя в рідній країні. Вона була готова на багато що заради добробуту своїх дітей та щасливого майбутнього і вирішила зробити значні зміни. Після років поневірянь і злиднів вона планує емігрувати до Сполучених Штатів у пошуках стабільної роботи і комфортного житла.
Не всім внутрішньо переміщеним особам пощастило спробувати щастя в цій країні, але нашій героїні несподівано посміхнулася удача. Невдовзі після еміграції Флор влаштовується прибиральницею в будинок заможного подружжя Клаських. Подружжя пообіцяло бідній жінці дах над головою і хорошу зарплату. Незважаючи на велику радість героїні, це занадто рано. Мексиканець Морено ще не вивчив англійської мови, а подружжя Класкі не знало іспанської. Мексиканець Морено ще не вивчив англійської, а Класкі не знали іспанської. Однак не лише мовний бар'єр, а й національні стереотипи заважають подружжю побачити в покоївці справді хорошу людину. ©Kino4ua Спенгліш - іспанська англійська 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?