Kino4ua.com
480p
R

Вічне кохання

Рік:
Ор. назва:
Enduring Love
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Майкл Лендон мол.
Тривалість:
01:27:10
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіно
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Історія цього мелодраматичного фільму розповість про Джо та Клер, двох колишніх найкращих друзів. Джо викладає в місцевому університеті. Клер - скульпторка. У них чудові стосунки, і незабаром вони організовують пікнік. Джо мріє освідчитися цій чудовій жінці та зажити з нею щасливим сімейним життям. Однак не все йде за планом. Пікнік перериває жахлива катастрофа, і відважний професор поспішає на допомогу постраждалим. Але виявляється, що порятунок вже відбувся. Професор - не герой. Більше того, Джед, справжній рятівник, вважає, що зустріч не була випадковою і починає нав'язувати себе компанії. ©Kino4ua Вічне кохання 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?