Kino4ua.com
480p
PG-13

Копальні царя Соломона (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
King Solomon's Mines
Країна:
США
Режисер:
Стів Боюм
Тривалість:
01:24:33 + 01:24:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Дехто казав, що той, хто знайде шахту, стане найбагатшою людиною у світі. Також ходили чутки, що на них лежить страшне прокляття. Але ніхто з тих, хто вирушав на пошуки копальні, так і не повернувся. Одним з відважних шукачів пригод, які безслідно зникли на просторах африканського континенту, був батько прекрасної Елізабет.
І хто може допомогти дівчині знайти зниклого батька, як не Алан Квотермейн, найвідоміший мисливець за скарбами в регіоні? Звісно, Алан знає легенду про таємничу шахту царя Соломона, але для нього не існує надто небезпечних чи нездійсненних завдань... ©Kino4ua Копальні царя Соломона (1 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?