Kino4ua.com
480p
PG-13

За мить до катастрофи (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Seconds from Disaster
Країна:
США
Режисер:
Рассел Іто, Шон Сміт, Стів Вебб
Тривалість:
00:50:00
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Мега
Переклад:
Російською - Оригінал
На превеликий жаль, у світі почастішали різного виду катастрофи, чи то авіакатастрофи, чи то автомобільні аварії, чи то аварії мостів, чи то вибухи на нафтових вишках, чи то падіння дахів у торгових центрах. Від трагедії ніхто не застрахований, але важливою частиною цих катастроф є людський фактор, адже люди - не запрограмовані роботи, і кожен може зробити помилку. Ось тільки ступінь масштабів дуже різний. Однак природні катаклізми є зовсім іншим видом катастроф, від яких, часом, немає можливості врятуватися. Документальний серіал Секунди до катастрофи розповідає про розслідування катастроф, про причини їхнього виникнення, про події та фактори, які могли вплинути на ті чи інші події. Сумним фактом у розслідуваннях виявляється загибель людей від власної неусвідомленості, надмірної самовпевненості або ж дурості. На прикладі детально реконструйованих подій, глядач може побачити, як відбувалися дії тієї чи іншої катастрофи, дізнатися про помилки людського фактору та зробити певні висновки, які, можливо, допоможуть у складній ситуації. ©Kino4ua За мить до катастрофи (1 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?