Kino4ua.com
480p
R

Кухар-злодій

Рік:
Ор. назва:
C(r)ook
Країна:
Німеччина, Австрія
Режисер:
Пепе Данкарт
Тривалість:
01:42:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіт
Оскар Брошнін - непроста людина. У нього дуже особливий спосіб заробляти на життя: Понад 20 років він працює з віденською мафією, яку очолює Костянтин. Але все це лише його робота. Він дійсно пристрасний і творить з їжею. Він міг би працювати шеф-кухарем, але де б він знайшов роботу, коли всі місця давно зайняті? Оскар вірить, що зможе піти, як тільки перестане працювати на мафію. Але йому важко зробити це самому. Вони небезпечні та озброєні. Але якщо йому це вдасться, він обов'язково використає заощаджені гроші на відкриття власного ресторану. Залишилося тільки розробити план, як знищити цих небезпечних мафіозі. Завдяки своєму шарму він знайомиться з жінкою-поліцейським, але вона відмовляється слідувати його правилам і встановлює свої власні. Йому доведеться прислухатися до поліцейських у формі. ©Kino4ua Кухар-злодій 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?