Kino4ua.com
HD 720p
R

Коли я буду коханою / Коли мене покохають

Рік:
Ор. назва:
When Will I Be Loved
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Тобак
Тривалість:
01:17:39
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV-4
Переклад:
Російською - Оригінал
Усе своє життя Форд мріяв про те, що у нього завжди буде багато грошей, незалежно від того, в якій формі вони будуть. І якось ця мрія майже здійснилася, і 100 000 доларів ледь не опинилися в його кишені. Заради цього його дівчина Віра погодилася провести ніч з графом Томазо, старим, потворним, товстим олігархом. Здавалося, все йшло добре, але потім почали відбуватися речі, які Форда не влаштовували. Адже красуня Віра не тільки красива, але й дуже розумна, знає собі ціну і живе в гармонії зі своїми бажаннями, в тому числі і сексуальними. І тепер їй належить вирішити, що робити з двома чоловіками, які з власної волі перетворили її на повію, хоча б на одну ніч. ©Kino4ua Коли я буду коханою / Коли мене покохають 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?