Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Детективне агентство Лі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Джеремі
Тривалість:
00:10:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Didko Studio
Лі - загадковий персонаж, який живе разом з Хун, Вей Фу та Дубом. Головні герої створені за мотивами Longmen. Персонажі працюють в агентстві, яке заснував сам Лі. Вони розслідують різноманітні таємниці та намагаються вирішити конфлікти, коли сусіди не можуть щось поділити між собою. Звичайно, ситуації цілком реалістичні та правдоподібні, а те, що відбувається, здається цілком доречним. Але час від часу герої стикаються з надзвичайно дивними подіями, в які їм важко повірити! ©Kino4ua Детективне агентство Лі (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?