Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кров і золото

Рік:
Ор. назва:
Blood & Gold
Країна:
Німеччина
Режисер:
Пітер Торварт
Тривалість:
01:38:39
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму «Кров та золото» відбуваються у 1945 році, в останні дні Другої світової війни. Усвідомивши всі жахи війни та свою причетність до нації вбивць солдат Хенрік здійснює втечу, щоб розшукати свою дочку, яку він бачив лише раз у житті. Уникнути смерті дезертиру допомагає молода жінка Ельза, яка живе у невеликому містечку Зонненберг, чий брат перебуває в полоні есесівців. Саме до цього міста приїжджають відморозки СС у пошуках захованого єврейського золота. Їм уже нема чого втрачати, війна підходить до свого завершення, але місцеві жителі разом з Ельзою та Хенріхом дають серйозну відсіч відморозкам. ©Kino4ua Кров і золото 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?