Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Німона

Рік:
Ор. назва:
Nimona
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Нік Бруно,Трой Куан
Тривалість:
01:42:45
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Йтиметься про доблесного лицаря Баллістера Блекгарта із середньовічного світу, який припустився непростимої помилки, за яку він ризикує власним життям. Єдина людина, яка може врятувати його від неминучої жахливої долі, це - Німона, яка є одночасно донькою бургомістра і перевертнем одночасно. Разом їм доведеться подолати чимало перешкод, щоб дійти консенсусу. ©Kino4ua Німона 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
  1. Шідо Коїті
    4 листопада 2023 03:12
    + +1 -

    Довелося писати про мультфільм на кіноріум юей ( так я там іноді роблю певні замітки. Хто забажає прочитати, той знайде). Скажу, що мені дійсно рекомендували переглянути мультфільм, але схоже мені варто вірити лише собі. Рекомендації друзів не гарантія, того, що мультфільм або аніме стануть вашим фавритом.