Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Доктор Дуліттл 2

Рік:
Ор. назва:
Dr. Dolittle 2
Країна:
США
Режисер:
Стів Кар
Тривалість:
01:23:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
У головного героя є постійні пацієнти. Ними є кілька бурих ведмедиків, які вічно потребують допомоги фахівця сімейної справи. Доктор Дуліттл чудово підходить для такої ролі. Адже тільки ця дивовижна людина може допомогти цирковому ведмедю швидко освоїтися у світі, яким керує дика природа. Також він дасть кілька порад про те, як підкорити серце вподобаної подружки. Насправді дуже непросто налагодити стосунки між тваринами. Особливо складно це зробити, з огляду на те, що в головного героя є на таку роботу лише три тижні. Після цього часу доктор покине клініку і почне навчати тварин жити серед природи. ©Kino4ua Доктор Дуліттл 2 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?