Kino4ua.com
HD 720p
PG

Якими ми були

Рік:
Ор. назва:
The Way We Were
Країна:
США
Режисер:
Сідні Полак
Тривалість:
01:58:16
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кеті - проста, звичайна дівчина з бідної єврейської родини. Гейб, з іншого боку, виріс у заможній та впливовій родині і є найпопулярнішим хлопцем в університеті. Ці два протилежні характери зустрічаються в школі, і між ними спалахують почуття. Однак доля розвела їхні шляхи. Поки дівчина мріє стати письменницею, він йде в політику. Вони знову зустрічаються під час Другої світової війни. Тепер у них набагато більше спільного, ніж раніше, і це ще більше зближує їх. Але війна означала, що їхні шляхи не завжди ведуть в одному напрямку. ...... ©Kino4ua Якими ми були 1973 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?