Kino4ua.com
480p
PG

Геніальні малюки 2 / Геніальні немовлята 2 / Супердітки: Вундеркінди 2

Арчі, Фінкельман, Розіта й Алекс - малюки-вундеркінди, що володіють дивовижними навичками. Одного разу вони виявляються залучені в мерзенну схему, розроблену могутнім медіамагнатом Біллі Баскейном. Вирішивши зруйнувати злочинні плани Баскейна, вундеркінди вступають у протистояння із сильним супротивником, однак у супердіток з'являється помічник в особі успішного супергероя-шпигуна Кахуна. Разом вони мають завадити Баскейну використати інноваційну супутникову систему, призначену для контролю над дітьми в усьому світі... ©Kino4ua Геніальні малюки 2 / Геніальні немовлята 2 / Супердітки: Вундеркінди 2 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb1.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?