Kino4ua.com
HD 720p
R

Ретроград

Рік:
Ор. назва:
Retrograde
Країна:
США, Велика Британія, Італія, Люксембург
Режисер:
Крістофер Куліковскі
Тривалість:
01:29:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У майбутньому людство безсиле проти страшного вірусу, який вбиває людей вже два століття. Уряд вирішує відправити в минуле спеціальний загін під командуванням Джона Фостера. Їхнє головне завдання - не допустити контакту вчених з метеоритом, що містить страшний вірус. Однак у його військах спалахує бунт, і всі плани перевертаються з ніг на голову. Коли Фостера рятують полярники і він приходить до тями, то з жахом усвідомлює, що вірус вже забрав перших жертв. Якщо вони не діятимуть якомога швидше, катастрофа неминуча. До того ж, у Фостера з'являється новий ворог. Цей ворог - Далтон, який повернувся в минуле, щоб захопити вірус і використати його у власних цілях. ©Kino4ua Ретроград 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?