Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мобільний воїн ГАНДАМ: Доля покоління / Мобільна броня Ґандам: Доля покоління (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mobile Suit Gundam Seed Destiny
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Фукудо Міцуо
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 50)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Божевільна війна між Натуралами і Координаторами підійшла до свого логічного кінця. Перемир'я дало змогу людям довгоочікувану надію на щасливе майбутнє. У той час, поки земляни відновлювали свої сили і відбудовували міста, хтось укотре завдав планеті страшного удару, що став приводом для початку нової війни. Цього удару ніхто не чекав. Надія зникла остаточно, поступившись своїм місцем стражданням і болю. Натурали, які остаточно втратили колишню енергію, занадто слабкі для ведення війни. Людство залишилося без своїх найкращих захисників. Здається, що вороги так і не змогли зрозуміти, чому війни завжди призводять виключно до страждань і бід. Не бачачи іншого виходу, влада Землі вирішує зібрати останні сили і вступити у відчайдушну боротьбу з віроломними комічними загарбниками. На кону стоїть майбутнє мільярдів людей, і немає нікого, хто міг би простягнути їм руку допомоги. Усі чудово розуміють, що будь-яка помилка може призвести до катастрофічних наслідків. Настають запаморочливі події, наповнені доленосними битвами і несподіваними відкриттями. ©Kino4ua Мобільний воїн ГАНДАМ: Доля покоління / Мобільна броня Ґандам: Доля покоління (1 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?