Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Бек: східний ударний гурт

Рік:
Ор. назва:
Beck: Mongolian Chop Squad
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кобаяші Осаму
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Переклад:
Російською - Оригінал
Це історія про групу японських підлітків. Сюжет нікого з глядачів не залишає байдужим, фільм дуже природний і життєвий. Створюється враження, що в основі аніме лежать реальні події. У серіалі є все, починаючи від справжньої чоловічої дружби до зради. Але головне те, що присутнє в серіалі - це музика, яка розповідає про життя. Гітара, немов людська душа, всього через шість струн передає послання навколишньому світу. Стиль, у якому грає група музикантів BECK - потужний, чоловічий рок. Яскраві, такі, що запам'ятовуються глядачеві, персонажі, кожен з яких має неповторний внутрішній світ, свою особисту історію, роблять серіал неймовірно живим. Це один із найкращих музичних мультсеріалів в історії анімації. Юкіо Танака, чотирнадцятирічний учень-старшокласник, рятує пса на прізвисько Бек. Після чого знайомиться з господарем пса Рюсуке Мінамі, який мріє сформувати власну групу музикантів. Після знайомства, що відбулося, в житті Юкіо Танака відбувається безліч змін. У серіалі йде розповідь про будні рок-гурту-початківця: репетиції, звикання кожного члена колективу один до одного, запис перших альбомів пісень, вирішення проблем особистого характеру. Юкіо Танака, завдяки своєму таланту, відкритому і простому характеру, силі духу, знайшов вірних друзів і зустрів своє кохання. А ще це розповідь про зустріч непростих людей, які зуміли створити і зберегти музичний гурт, який тільки так і може народжуватись. ©Kino4ua Бек: східний ударний гурт 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?